DepartmanlarPazarlama Departmanı

Teknik Atılım'da Pazarlama Departmanı, İstanbul, Anadolu ve kurumsal müşteriler olmak üzere üç ayrı bölümden oluşmaktadır. Bu bölümler gerek kırtasiye ve toplancılar gerekse ofis malzemeleri ve sistemlerine ihtiyaç duyan büyük kurumlara hizmet vermekte ve değerli müşterilerimizin en yeni teknolojiler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır.

Pazarlama Departmanı' nın bir birimi olarak da faaliyet gösteren sipariş alma ve satış bölümleri, müşterilerin arzu ettiği ürünlerin en kısa zamanda en uygun koşullarda ellerine ulaşmasına olanak vermektedir.

 

Dış İlişkiler Departmanı

Ofis kırtasiye sektöründe daima dünyayı takip eden ve her türlü yeniliğin eş zamanlı bir şekilde Türkiye'de piyasaya sunulmasını hedefleyen Teknik Atılım, Dış İlişkiler Departmanı ile birlikte yabancı üreticilerle sürekli iletişim halindedir.

Ayrıca yurt dışında fuarlara ve seminerlere de katılarak son teknolojik gelişmelerin Türkiye'ye adaptasyonu sürecini hızlandırmaya çalışmaktadır.

 

Servis Departmanı

Ofis kırtasiye sektöründe kullandığımız neredeyse bütün sistemlerin ithal olması sebebiyle satış sonrası hizmette Teknik Atılım için önemli bir konudur. Teknik atılım firması ithal edip sizlere sunduğu bütün sistemlerin servis bakım ve arıza halinde tamirlerini en kısa zamanda yapabilmekte ve makinelerin çalışmaz durumda kalmalarına engel olmak için deposunda sürekli olarak yeterli miktarda yedek parça bulundurmaktadır.

 

İmalat Departmanı

Ofis kırtasiye sektöründe ithalat kadar imalatında önemli olduğunu bilen Teknik Atılım, "SARFF" markası ile dünya kalitesinde üretimin yapıldığı çeşitli sarf malzemelerini ve aksesuarlarını da sektöre sunarak tüketicinin yerli üretime yönelmesinde etkili olmaktadır.